Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Uxbridge
2024 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Extended Cargo Van
| CARGO | CRUISE CONTROL | RWD |
| Williamson Price: | $41,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,596 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCWGBFP1R1257584 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9126A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Odometer is 5534 kilometers below market average!
PERFORMANCE
* 4.3L V6 Direct Injection Engine
* 8-Speed Automatic Transmission
* Independent Front Suspension
EXTERIOR<.....Read MoreLire la suite
2022 Mercedes-Benz Standard Roof V6 Diesel Sprinter 2500 Cargo Van Rear-Wheel Drive
| 3.0L TURBODIESEL |
| Williamson Price: | $48,171 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,973 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | W1Y4EBHY0NP457846 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 96726 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Save time, money, and frustration with our transparent, no hassle pricing. Using the latest technology, we shop the competition for you and price our pre-owned vehicles to give you the best v.....Read MoreLire la suite
2022 Mercedes-Benz Standard Roof V6 Diesel Sprinter 2500 Cargo Van Rear-Wheel Drive
| 3.0L TURBODIESEL |
| Williamson Price: | $46,571 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:87,199 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | W1Y4EBHYXNP455523 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 96776 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
ABS brakes, Electronic Stability Control, Emergency communication system, Heated door mirrors, Illuminated entry, Low tire pressure warning, Remote keyless entry, Traction control.
.....Read MoreLire la suite
2021 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Extended Cargo Van
| CARGO | RWD | TOW/HAUL MODE |
| Williamson Price: | $34,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,627 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCWGBFP9M1179693 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9135A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2021 Summit White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine with Variable Valve Timing
• 8-Speed Automatic Transmission with Tow/Haul Mode
• Rear-Wheel Drive (RWD)
• Heavy-Duty Suspension & F.....Read MoreLire la suite
2019 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Cargo Van
| CARGO | RWD | BACK UP CAMERA |
| Williamson Price: | $23,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:130,720 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCWGAFPXK1294939 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9123A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2019 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine
• 8-Speed Automatic Transmission
• Rear-Wheel Drive (RWD)
Exterior Features
• Summit White Exterior
• Swing-Out Passenger Si.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited All-Wheel Drive Passenger Van
AWD | TRAILER PKG | S PKG
| Williamson Price: | $50,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,999 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2C4RC3GG6RR164861 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W9381 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
2024 Ford Transit-350 Passenger XLT Rear-Wheel Drive Medium Roof Van
| Williamson Price: | $67,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:71,241 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FBAX2C86RKA15086 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | W9451 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
Navigation, GPS, Nav, BackUp Camera, Bluetooth, 15-Passenger Seating, 3.73 Axle Ratio, Auto High-beam Headlights, Block heater, Electronic Air Temperature Control, Front Bucket Seats, Front Fog Lamps, Front Sensing System, Panic alarm, Power door mirrors, Privacy Glass, R
.....Read MoreLire la suite2024 RAM ProMaster 2500 High Roof Cargo Van
| Williamson Price: | $51,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:135 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C6LRVDG8RE137724 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W9436 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
BackUp Camera, Bluetooth, Apple CarPlay / Android Auto, New Tires, New Brakes, Factory Warranty, Not a Rental, 16" x 6" Steel Wheels, 4-Way Manual Front Passenger Seat, Air Conditioning, Block heater, Double Passenger's Sea.....Read MoreLire la suite
2024 RAM ProMaster 2500 High Roof Cargo Van
| Williamson Price: | $49,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,176 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C6LRVDGXRE136588 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W9443 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
BackUp Camera, Bluetooth, Apple CarPlay / Android Auto, New Tires, Factory Warranty, 100-Amp Battery, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 12-Volt Auxiliary Power Outlet - Rear, 16" x 6" Steel Wheels, 220-Amp Alternator, 4-Way Manu.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










