Used Chevrolet for Sale in Uxbridge
2024 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Extended Cargo Van
| CARGO | CRUISE CONTROL | RWD |
| Williamson Price: | $41,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,596 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCWGBFP1R1257584 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9126A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Recent Arrival!
2024 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Odometer is 5534 kilometers below market average!
PERFORMANCE
* 4.3L V6 Direct Injection Engine
* 8-Speed Automatic Transmission
* Independent Front Suspension
EXTERIOR<.....Read MoreLire la suite
2024 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Odometer is 5534 kilometers below market average!
PERFORMANCE
* 4.3L V6 Direct Injection Engine
* 8-Speed Automatic Transmission
* Independent Front Suspension
EXTERIOR<.....Read MoreLire la suite
2021 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Extended Cargo Van
| CARGO | RWD | TOW/HAUL MODE |
| Williamson Price: | $34,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,627 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCWGBFP9M1179693 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9135A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Recent Arrival!
2021 Summit White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine with Variable Valve Timing
• 8-Speed Automatic Transmission with Tow/Haul Mode
• Rear-Wheel Drive (RWD)
• Heavy-Duty Suspension & F.....Read MoreLire la suite
2021 Summit White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine with Variable Valve Timing
• 8-Speed Automatic Transmission with Tow/Haul Mode
• Rear-Wheel Drive (RWD)
• Heavy-Duty Suspension & F.....Read MoreLire la suite
2019 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Cargo Van
| CARGO | RWD | BACK UP CAMERA |
| Williamson Price: | $23,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:130,720 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCWGAFPXK1294939 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U9123A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Recent Arrival!
2019 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine
• 8-Speed Automatic Transmission
• Rear-Wheel Drive (RWD)
Exterior Features
• Summit White Exterior
• Swing-Out Passenger Si.....Read MoreLire la suite
2019 White Chevrolet Express 2500 Work Van Cargo
Performance & Capability
• 4.3L V6 Engine
• 8-Speed Automatic Transmission
• Rear-Wheel Drive (RWD)
Exterior Features
• Summit White Exterior
• Swing-Out Passenger Si.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




