Used Cadillac for Sale in Uxbridge
2024 Cadillac XT6 Sport 4dr All-Wheel Drive
| AWD | SUNROOF | HEATED & VENTED LEATHER SEATS |
| Williamson Price: | $57,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,695 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1GYKPGRS3RZ728710 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9146A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Opulent Blue Metallic Cadillac XT6 Sport
Odometer is 13450 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 3.6L V6 Engine with Variable Valve Timing
• 9-Speed Automatic Transmission
• All-Wheel Drive (AWD)
.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac XT4 Sport 4dr All-Wheel Drive
| Williamson Price: | $34,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,834 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZFR44NF163046 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9158A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2022 Crystal White Tricoat Cadillac XT4 Sport
Save time, money, and frustration with our transparent, no hassle pricing. Using the latest technology, we shop the competition for you and price our pre-owned vehicles to give you the best value.....Read MoreLire la suite
2020 Cadillac XT5 Sport 4dr All-Wheel Drive
| Williamson Price: | $38,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,751 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1GYKNGRSXLZ105601 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9172A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Save time, money, and frustration with our transparent, no hassle pricing. Using the latest technology, we shop the competition for you and price our pre-owned vehicles to give you the best value, upfront, every time and back it up with a free market value report so you k
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




